174. Justýna

Justýnka si přála černé vlasy, obarvené přesně tak, jak je měla před léčbou. Pro našeho výrobce paruk tohle není žádný problém a proto se může Justýnka radovat i v době onkologické léčby z černé kštice. S financováním výroby nám pomohl náš partner PVZP, děkujeme.

173. Anička

Anička je dospělá slečna, které do života vstoupila onkologická diagnóza. Pere se s ní statečně a má velké plány do budoucna. Baví jí cukrařina a tak by se jí chtěla věnovat i profesně. Moc rádi jsme jí spolu s naším partnerem PVZP splnili její přání o dlouhých vlasech.

172. Petra

V paruce má i svoje vlasy, které jsme jí těsně po první chemoterapii ostříhali. Paruka jí nyní sedí na hlavě mnohem lépe než na fotce, protože v době předávání měla ještě poměrně dost vlastních vlasů, a tak montura paruky k hlavě nepřilne ideálně. Paruku jsme financovali díky příspěvku https://www.nadacecez.cz, kteří nás podpořili prostřednictvím aplikace Pomáhej pohybem, děkujeme.

171. Christine

Florbalistka, které bohužel také vstoupilo do života onkologické onemocnění. Bylo potřeba přizpůsobit odstín vlasů jejím přírodně velmi světlým, a tak jsme vlasy zesvětlovaly. Výsledný efekt je ale opravdu věrnou kopií Christine vlastních vlasů. Paruku jsme financovali díky příspěvku https://www.nadacecez.cz, kteří nás podpořili prostřednictvím aplikace Pomáhej pohybem, děkujeme.

170. Šárka

Naše paruky jsou prostě top. Šárka měla nejen specifické vlasy (velmi kudrnaté), ale i vyšší čelo. A podívejte, jak se tím ve vlásenkářském Salonu Magdalena popasovali. Jedním slovem nádhera. Paruka krásně drží tam kde má a vypadá přirozeně. Paruku Šárce zaplatil Nadační fond Simony Kijonkové Zásilkovna, děkujeme.

169. Eliška

Eliška si přála mít ve své paruce svoje vlasy a tak jsme ji ještě před léčbou ostříhali na krátké mikádo. Pocit vlastních vlasů v jejím novém háru je tak dokonalý. Náš dlouholetý partner, firma ŠUJAN Most výrobu Eliščiny paruky zaplatil. Moc děkujeme, velmi si této pravidelné podpory vážíme.

168. Nikol

Nikolce je teprve sedm let, ale věděla, že bez paruky být v době onkologické léčby nechce a tak jsme jí moc rádi její přání splnili. Krásné nové vlasy jsme financovali z daru PVZP, která v letošním roce opět uspořádala charitativní běhy s Běhej lesy. Děkujeme za podporu

167. Eliška

Eliška je ještě malá a tak jsme jí ze zkušenosti doporučili paruku na čelence. A osvědčila se. Konečně se prý cítí zase jako dřív. Moc rádi jsme Elišce pomohli. Její paruku jsme mohli financovat díky daru PVZP a jejich charitativních běhů Fénix Run, děkujeme.

166. Klárka

Možná si jí pamatujete, už od nás paruku dostala, ale vlivem léčby jí už vlasy nenarostou nikdy a tak jsme jí pomohli znovu, tentokrát parukou na čelence, která je vhodná pro sport a letní dny. Náklady na výrobu paruky jsme pokryly z finančního daru skupiny Sklap, děkujeme.

165. Anežka

Možná si Anežku pamatujete. Jednu paruku od nás již měla, ale po několika letech intenzivního nošení, už potřebovala změnu. A tak jsme jí její přání moc rádi splnili. Na výrobu paruky přispěli golfisté v rámci benefičního turnaje v Golf resortu Barbora. Děkujeme.