196. Julie

Julie si přála mít v paruce svoje vlasy a protože je měla opravdu krásné a dlouhé, mohli jsme jejímu přání vyhovět. S výslednou parukou je moc spokojená a my děkujeme nejen dárcům vlasů, protože vlasy je jedné hlavy na paruku nestačí, ale i ČEZ Pomáhej pohybem, že částečně financovala výrobu a také firmě Mibcon, která […]

195. Anna Marie

Anička se léčí v nemocnici Motol s onkologickou diagnózou, která i jí bohužel připravila o vlásky, a tak jsme jí moc rádi pomohli touto parukou na čelence. Děkujeme Nadaci AGROFERT za finanční dar, díky kterému jsme mohli paruku zaplatit.

194. Linda

Linda je skvělá sportovkyně, ale její kariéru přerušilo onkologické onemocnění. Moc rádi jsme jí její cestu k uzdravení usnadnili parukou, která jí neuvěřitelně sluší. Hned si na ní začala dělat různé varianty účesů a bylo vidět, že tyhle nové vlásky ji prostě budou bavit. Věříme, že pauza v její sportovní kariéře nebude dlouhá a Linda se bude […]

193. Mirka

Mirka se s onkologickou diagnózou potýkala jako dítě avšak nyní ve 22 letech se jí nemoc vrátila. Tyhle návraty jsou vždycky velmi bolestivé hlavně z hlediska psychiky, a tak jsme Mirce pomohli alespoň s vlasy, které jí moc chyběly. Při předávání plakala štěstím a tyhle dojemné chvilky jsou pro nás největší odměnou. Na výrobu jejího nového hára přispělo […]

192. Alžbětka

Léčí se s onkologickou diagnózou v Brně a moc si přála, mít vlasy stejné, jako před léčbou. Barvila si je na černo a tak jsme jí její přání splnili. Z výsledku byla nadšená a my moc děkujeme všem, kteří nám pomáhají pomáhat těžce nemocným dětem. Samotnou výrobu této paruky jsme financovali z našeho transparentního – sbírkového účtu.

191. Julie

Julie se léčí s leukémií v Českých Budějovicích a tak jsme se za ní vypravili na jih. Přála si vlásky co nejpodobnější těm, které měla před léčbou a s výsledkem práce našeho dvorního výrobce paruk – Salon Magdalena, je moc spokojená. Děkujeme dárcům vlasů i zaměstnancům České spořitelny z oblasti Šumavsko, kteří na      výrobu paruky přispěli částkou 10tis.Kč.

190. Natálie

Natálka onemocněla v pěti letech leukémií. Po transplantaci kostní dřeně boj s nemocí vyhrála, ale vlasy, které měla před léčbou ji bohužel už nikdy nenarostou. I to se může vlivem léků stát a jelikož je tento problém neléčitelný, rozhodli jsme se Natálce vyrobit obě varianty paruk, které nabízíme. Celoparuku i paruku na čelence, která je vyrobená z vlasových […]

189. Viktorie

Viktorka podstupuje pravidelnou léčbu chemoterapiemi v Hradci Králové, ale protože Nové háro působí v celé ČR, rádi jsme parukou na růžové čelence pomohli i jí. S financováním nám pomohl Pardubický kraj, děkujeme.

188. Anhelina

Anhelina se k nám do ČR dostala prostřednictvím programu pro nemocné děti z Ukrajiny. Vlivem léčby onkologické diagnózy přišla o své velmi dlouhé a kvalitní vlasy a bylo jí to samozřejmě líto. Proto jsme jí rádi alespoň s tímto pomohli, společně s Nadací Agrofert, která financovala výrobu paruky. Děkujeme.

187. Šárka

Šárka je malá slečna a vybrala si vlasovou náhradu typu paruky na čelence. Moc rádi jsme jí její přání splnili spolu s firmou Mibcon, která výrobu jejích nových vlásků zafinancovala, děkujeme.