165. Anežka

Možná si Anežku pamatujete. Jednu paruku od nás již měla, ale po několika letech intenzivního nošení, už potřebovala změnu. A tak jsme jí její přání moc rádi splnili. Na výrobu paruky přispěli golfisté v rámci benefičního turnaje v Golf resortu Barbora. Děkujeme.

164. Denisa

Denisa - Noveharo - POMÁHÁME ONKOLOGICKY NEMOCNÝM DĚTEM

Denisa má ve své paruce na čelence svoje vlasy a tak je pro ni náročná léčba onkologického onemocnění snesitelnější. Ten pocit, že se nemusí stydět za holou hlavu je pro psychiku velmi důležitý.  

163. Terka

Terka už od nás dostala klasickou paruku. Jelikož vlivem léčby své onkologické diagnózy už jí vlasy nenarostou, potřebuje více variant a tak tahle paruka na čelence je pro sport a horké dny naprosto ideální. Výrobu paruky financoval https://www.fanndetem.cz/, děkujeme.

162. Tereza

Za Terezkou jsme se vypravili do Olomouce, kde se také léčí se svojí onkologickou diagnózou. V paruce má i svoje vlasy a tak je pocit z nového hára naprosto dokonalý.

161. Eliška

Po léčbě onkologického onemocnění jí už bohužel vlásky nikdy nenarostou. Proto jsme jí moc rádi pomohli touto parukou na čelence, která jí udělala velkou radost.

160. Nicol

160. Nicol

Nicolka je malá slečna, které velmi vadilo, že vypadá jinak, než její kamarádky. Nechtěla ani vlasovou třáseň, ani paruku na čelence, chtěla klasickou a tak jsme jí přání splnili. Na výrobu její paruky se složili kamarádi a podporovatelé Rafaela, který se nejen nechal ostříhat a vlasy nám daroval, ale udělal i dvě akce, na kterých […]

159. Maruška

159. Maruška

Tohle je Maruška. Život se s ní příliš nemazlí a kromě toho, že je v pěstounské péči babičky, nevyhnula se jí onkologická diagnóza. Ztrátu vlasů nesla těžce, ale měla dost odvahy na to, aby se ostříhala před léčbou a tak má ve své paruce na čelence i svoje vlásky. S financováním výroby nám pomohlo Město […]

157. Natálie

Natálka si pro nás připravila speciální přání a to modré „ombré“. Má modrou barvu moc ráda a tak byla z paruky naprosto nadšená.

156. Ellen

Ellenka je osmiletá slečna, která se s onkologickou diagnózou léčí v Brně. Chtěla mít v paruce svoje vlásky a tak jsme poprosili skvělou Janu Kramářovou z našeho partnerského kadeřnictví Vlasový Wellness Jana Kramářová, aby Ellenku ostříhala a ona má tak na hlavičce svoje vlásky i v době léčby

155. Kristýna

Kristýnku čekalo důležité setkání se svým idolem Johny Deppem a přesně v ten den byla paruka hotová. Krásné načasování dvou krásných zážitků.