Zapojte se do Klubu přátel Nového hára, staňte se pravidelným finančním dárcem a pomáhejte spolu s námi onkologicky nemocným dětem a dospívajícím projít léčbou důstojně.

Odměnou vám bude nejen dobrý pocit z pomoci druhým, ale také malý uvítací balíček a měsíční newsletter plný zajímavostí z naší činnosti.

Proč do toho jít?

Léčba onkologického onemocnění je velmi náročná. Zabrat dostává nejen tělo, ale také psychika člověka. Nervozita ze zvědavých pohledů okolí, nejistota při pohledu do zrcadla, ztráta sebevědomí, strach, že se liším od druhých…To jsou jen některé pocity, se kterými se děti a mladí dospělí musejí potýkat. Přestože paruka je nevyléčí, pomůže jim cítit se lépe a být v psychické pohodě. Díky tomu pak mohou více svých sil věnovat na těžký boj s nemocí.

Předali jsme již několik desítek paruk z pravých vlasů těm, kteří je potřebovali – holkám, klukům, hodně malým dětem i téměř dospělým lidem. Žádostí o paruky od nás neustále přibývá a my rozhodně máme v plánu pomáhat ještě více. A právě tady potřebujeme vaši podporu.

Výroba paruk je totiž finančně opravdu náročná a hodí se nám, takříkajíc, každá korunka.

cena za paruku2

V tomto ohledu jsou pro nás nejdůležitější pravidelní dárci, kteří spolu s námi pomáhají nepřetržitě a jsou pro nás stabilním zdrojem finančních prostředků. Staňte se jedním z nich i Vy

Na co budete každý měsíc přispívat?

  • Na výrobu paruk z opravdových vlasů pro onkologicky nemocné děti a dospívající. Výroba jedné paruky stojí průměrně 22 tisíc korun.
  • Na šíření osvěty o dětské onkologii, které se věnujeme v rámci kampaně „Ať to není tabu“.
  • Na materiální pomoc onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám.

Jak na to?

Minimální měsíční příspěvek je 100 Kč. Registrujte se přes formulář a my vám do 7 pracovních dnů pošleme podklady k nastavení trvalé měsíční platby.

Příspěvek můžete kdykoliv změnit nebo ukončit.

*Tyto informace jsou určeny pouze k tomu, abychom vás mohli kontaktovat v případě potřeby, žádný z těchto údajů nebude nikde zveřejněn, ani vás nebudou kontaktovat žádné třetí strany.

*Souhlasím až do písemného odvolání se zpracováním výše uvedených údajů a údajů o došlých platbách organizací Nové háro z.s., a to včetně archivace komunikace, za účelem zařazení do databáze dárců, péče o dárce, kontaktování za účelem další podpory, informování o činnosti této organizace a statistiky.

Kontaktujte nás!

V případě dotazů, problémů či potřeby doplnění informací nás neváhejte kontaktovat na emailu klubpratel@noveharo.cz.