Otázky a odpovědi

Můžete se nechat ostříhat u svého kadeřníka nebo v našich partnerských kadeřnictvích. Pokud se budete stříhat u svého kadeřníka, postupujte prosím podle návodu, který naleznete v sekci Daruj háro.

Seznam partnerských kadeřnictví naleznete v sekci Daruj háro. Naleznete tam i kontakty na ně.

Samozřejmě je na uvážení každého, kolik centimetrů svých vlasů věnuje. Je však potřeba brát v úvahu fakt, že dívky chtějí většinou dlouhé paruky, a proto po dlouhých vlasech saháme do výroby častěji. Pokud nemáte vlasy dostatečně dlouhé, se stříháním buď ještě počkejte, nebo ostříhejte, kolik uznáte za vhodné, ale v tomto případě prosím nepoužívejte na střih vlasů naše partnerské salóny.

Vlasy barvené do přírodních odstínů a nepoškozené nevadí. Vlasy silně poškozené melírováním či odbarvováním nemá smysl posílat. Stejně tak i výrazně barvené vlasy (výrazná červená, modrá, růžová, zelená a další).

Vlasy posílejte na adresu:

Nové háro, z. s.
Lužice 105,
Lužice u Mostu,
435 24.

Můžete, ale pouze ve výjimečných případech, z časových důvodů není možné se s každým dárcem potkat.

Vlasy posílejte doporučeně v bublinkové obálce. Posílejte je vždy suché (a suché je taky stříhejte), aby se nezničily. Pokud chcete mít úplnou jistotu, že se vlasy po cestě nezacuchají, obalte celý culík alobalem.

Pokud nám na sebe uvedete kontakt (ideálně e-mailovou adresu), dáme vám vědět, jakmile se vlasy použijí.

Denně nám chodí několik balíčků s vlasy, které musíme zpracovat. Dávat informace o doručení balíčku každému by tedy pro nás bylo extrémně časově náročné. Stejně tak není v našich silách každému jednotlivě odepisovat na dopisy či posílat poděkování. Pokud však máte jakoukoliv pochybnost o tom, zda vlasy v pořádku dorazily, ozvěte se nám a my je dohledáme.

Aktuální informace o akcích, na kterých budeme mít stánek a kadeřnici, přidáváme na náš facebookový profil. Sledujte nás prosím tam.